foto@sylwiakis.com +421917777783

Možno Vás neprekvapí keď poviem, že neexistuje zlé počasie na fotenie, obzvlášť pre rodinné fotenia, ktoré sú mojou srdcovkou 😉 Každé ročné obdobie má svoje čaro a som si istá, že aj pre Vás je príroda tou najkrajšou kulisou. Jar so snežienkami, leto so zlatými klasmi, či jeseň s celou škálou farieb a šelestom lístia. Ako ste si už určite všimli, fotím hlavne v exteriéri, pretože nám to ponúka neobmedzené množstvo príležitostí pre vytvorenie jedinečných záberov. Môžete mi veriť, že všade na nás čakajú rozprávkové miesta, tak ich poďme spoločne nájsť a vytvoriť nádherné nezabudnuteľné spomienky.

Čo funguje?

Prípravu na fotenie neradno podceniť, no nemusíte sa ňou príliš stresovať. Čo funguje?

Dôležité sú farby. Biela, maslová, modrá, béžová, hnedá a všetky ich odtiene pôsobia príjemne na fotografiách. Čo sa oblečenia týka, vyberajte si kúsky bez vzorov a nápisov, kombinujte maximálne dve tri farby. Pred každým fotením sa spolu porozprávame o tom, čo je pre Vás najvhodnejšie vzhľadom na čas, miesto, počasie a Vašu predstavu o fotení.


Keď sa chystáte na fotenie svojich ratolestí

Keď sa chystáte na fotenie svojich ratolestí, pohľadajte v ich šatníku oblečenie, ktoré používate na výnimočné príležitosti. Počas mojej fotografickej cesty vznikol prirodzene aj u mňa doma celkom rôznorodý šatník s detským oblečením a doplnkami. Po dohode donesiem na fotenie všetko, čo bude treba :o)


Fotenie je o Vás

Fotenie je o Vás. Okrem oblečenia nezabúdajte na veci, ktoré sú pre Vás dôležité. Rodinné pamiatky, predmety, ktoré Vám pripomínajú dojímavé spoločné okamihy alebo niečo, čo skrátka milujete, napríklad ak neviete žiť bez hudby alebo cestovania, doneste si staré platne alebo cestovne lístky z Vašej nezabudnuteľnej dovolenky a spolu ich zakomponujeme do fotenia 😉